Hakkımızda

Fahem Bilişim Hakkında

Bilişim sektörüne 2005 yılında katılan Fahem Bilişim, önde gelen kurum ve kuruluşlara dijital altyapı, danışmanlık ve teknik destek vermiştir.

Antalya bölgesinde yazılım sektöründe uygun fiyat, kalite hizmet anlayışı benimsemiştir

İşinizi dijitale taşımak için sizlere gereken bütün danışmanlık ve yazılım desteğini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

All-in-one Canlı Sohbet

Müşterileriniz ile iletişim kurduğunuz cep telefonu, WhatsApp, Viber, Instagram, Messenger gibi kanalları tek bir posta kutusuna topluyoruz.

Benzersiz Web Sitesi

Dijital kimlik olarak büyük önem taşıyan web sitenizi güncel kanallar ile birleştirip, gerçekçi sonuçlar için tasarlıyoruz..

CRM Sistemi

Müşterilerinizi daha iyi tanımak, kişiye özgü markanızın yolculuklarını yaşatmak için işletmenize özel, otonom CRM sisteminizi tasarlıyoruz.

24/7 Destek

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanızda her zaman yanınızdayız. Kesintisiz olarak ulaşabileceğiniz canlı destek ekibimiz sizlere en doğru çözümü sunmak için çalışıyor.

Sizden Gelenler

Yorumlar, Geri Dönüşler ve Öneriler

UI/UX Özel Tasarım

Benzersiz tasarım demek, benim için görseller ve kullanıcının kendi işletmemi tanıtabildiğim en doğru başlangıcı yapmasını sağlamaktır. İsteklerime göre şekillenen ve kafam dakini döktükleri için fahem bilişim ekibini kutlarım.

Melisa Yanma

Art Director

Tam Zamanında Destek

Acil durumlarda bazen stres tavan yapabiliyor. Haliyle işler istenildiği gitmediği gibi aksilikler de oluyor. Bu acil durum sürecimi sakin ve olumlu bir şekilde karşılayan ve sorunumu çözen destek ekibini kutlarım.

Selçuk Akkar

Dental Clinic

Çözümler Gerçekçi

Daha önceden oluşturduğumuz web sitesi ve satın aldığımız araçların işimize olan katkısını ciddi derecede hissedemedik Fahem Bilişim ürettiği çözümler ile dijitaldeki işlerimizde ki güvenli limanımız oldu teşekkürler.

Aytaç Şanlı

Ajans

Soru sormak bi tık uzağınızda.

Konuşmak ve gerekli gördüğünüz konuları bize iletmek için hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizlere ulaşmaktan büyük mutluluk duyacağız 🙂

Scroll to top